Двоен Носат Престој Во Место Мат Прав Основа-6Н2 Тартуфи -.42 мл / 12 г

DEN 2.00

Сенка : 6Н2 Тартуфи тоа е и подлога и прашок за поставување, со 12часовно носење Разновидната формула е сви

Мејбелин Њујорк Сон Голи Воздушна Пена Фондација, Карамел, 1.6 Унца

DEN 175.84

Лесна основа внесена со воздух Голи совршен финиш ЗАШТИТЕН ФАКТОР 16 сончање Лесна основа внесена со воз

Корист Тие Се Вистински Затемнети Трепки Прајмер, Визон Браун, 0.3 Fl Oz

DEN 320.00

Се одликува со водоотпорна гел формула со високи перформанси Помага во бојата, дефинирањето и примарни�