• Со попуст
  • Неодамнешно
нпкгвиа Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Кадифен Кармин Сјај За Усни Кармин Со Лагер За Усни

нпкгвиа Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Водоотпорен Сјај За Усни Кадифен Кармин Сјај За Усни Кармин Со Лагер За Усни

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совети За Чувствителен Тип На Кожа : Ве Молиме Нанесете Ја Во Зглобот Или Зад Ушите Пред Да Ја Нанесете На Усните За Да Се Осигурате Дека Не Сте Алергични На Карминот Ако Е Непријатно, Престанете Да Користите Веднаш И Измијте Со Вода. Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Избледат. Дајте Ви Секси Искуство. Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забави. За Секого,Без разлика дали Сте Дама или Сте Студент,без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер.Можете Да Го Изберете Овој Производ. Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел. Бојата Може Малку Да Варира Поради Поставувањето На Бојата На Секој Поединечен Монитор. Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Висок Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Кадифе Кармин За Усни Сјај За Усни Со Лагер За Усни Кадифе Долготраен Висок Пигмент Гол Водоотпорен Сјај За Усни Кадифен Кармин Сјај За Усни Материјал : Абсколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различни монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата