АООФ ЛЕД Светло Божиќен Венец Врата Ѕид Виси Партија Венец Украси

DEN 1556.80

Опис : ПРЕДВОДЕНА Светлина Божиќ Венец Дрво Врата Ѕид Виси Партија Венец УкрасиБожиќ венец изработен од

5 парчиња почувствувани појаси почувствуваат украс за домашна лента дома

DEN 2.33

Одлична декорација : Нашата чувствувана лента е одлична декорација за рустикални свадби, забави, пласма