• Со попуст
  • Неодамнешно
АООФ ЛЕД Светло Божиќен Венец Врата Ѕид Виси Партија Венец Украси

АООФ ЛЕД Светло Божиќен Венец Врата Ѕид Виси Партија Венец Украси

 
DEN 1556.80

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : ПРЕДВОДЕНА Светлина Божиќ Венец Дрво Врата Ѕид Виси Партија Венец Украси-Божиќ венец изработен од врвен материјал, еколошки и неалергенски, ултра издржлив за употреба- Божиќниот венец изгледа живописно и живописно, што претставува надеж и благослов за следната година!- Доаѓајќи СО ЛЕД светлина, што ќе го направи венецот посјаен и ќе додаде повеќе празнична атмосфера.- Можете ДА ГО НАПРАВИТЕ венецот СО ѕвона и топки што е фантастично За Божиќ.- Венецот е погоден за излог, влезна врата и декорација на ѕидови за да помогне во добредојде на сосема нова година.- Идеални и совршени украси за Божиќ или Нова година.Спецификација : Материјал : Пвц Боја : Извор На Зелена Светлина : Боја На Ледер : Снабдување Со Топлина : 2 x Batt Батерија (не е вклучена)Големина : 30cm /40cm /50cm (11.) Пакетот Вклучува : 1 x LED Божиќен Венец.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата