• Со попуст
  • Неодамнешно
Знаме На Тонга Здолниште За Новогодишна Елка Црвено Тркалезно Здолниште За Новогодишна Елка Со Раб со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот Двор

Знаме На Тонга Здолниште За Новогодишна Елка Црвено Тркалезно Здолниште За Новогодишна Елка Со Раб со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вештачка Крпа Од Микрофибер Произведено во САД Или Увезено. Вештачка Крпа Од Микрофибер. Изработен од меки и удобни ткаенини, тој е опкружен со круг од бела тасел чипка, која е деликатна и убава. Ова Здолниште За Новогодишна елка може рачно да се пере или да се пере во машина, без белило, без долго натопување. Ова Здолниште За Новогодишна елка е лесно за употреба и има вратоврска на отворот за лесно прицврстување на дното на дрвото, идеално како сцена за Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, празнични забави, корпоративни прослави, семејни собири, сценски претстави. Ткаенината на ова Здолниште За Новогодишна елка има одлично чувство, не бледне лесно и е издржлива. Без разлика каде е поставен, може да додаде во празничната атмосфера На Божиќ. Стилските и шик дезени исто така можат да ја покажат вашата личност и вкус и Да го направат Вашиот Божиќ да изгледа поиновативно. Вештачка Крпа Од Микрофибер. Произведено во САД Или Увезено. Вештачка Крпа Од Микрофибер. Изработен од меки и удобни ткаенини, тој е опкружен со круг од бела тасел чипка, која е деликатна и убава. Ова Здолниште За Новогодишна елка може рачно да се пере или да се пере во машина, без белило, без долго натопување. Ова Здолниште За Новогодишна елка е лесно за употреба и има вратоврска на отворот за лесно прицврстување на дното на дрвото, идеално како сцена за Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, празнични забави, корпоративни прослави, семејни собири, сценски претстави.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата