• Со попуст
  • Неодамнешно
Богатства на Каролина CK4669CS Орегон Рекс #2 Мачка Среќна Божиќна Божиќна порибување, камин виси чорапи Божиќна сезона Декора за украси за семејство

Богатства на Каролина CK4669CS Орегон Рекс 2 Мачка Среќна Божиќна Божиќна порибување, камин виси чорапи Божиќна сезона Декора за украси за семејство

 
DEN 331.04

Количината на стоката
Това е достапна

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол. Без разлика дали е обесен од мантилот или закачалката за порибување, неговиот волшебно дизајнирање останува видлив. Лесна грижа и долготрајно : Нашето Божиќно порибување е практично колку што е убаво. Целосно миење машина, ги одржува своите живописни бои и мека текстура од година во година. Едноставно лежете рамно или закачете се за да се исушите, и подготвено е за следната празнична сезона. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци од Орегон Рекс, колекционери на Орегон Рекс, Божиќно порибување на Орегон Рекс. Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чувство и покажува исклучителна трајност. Прекрасен додаток на вашите украси за одмор, направен да трае низ сезоните на радосни прослави. Дарежлива големина : Мерење на околу 18 инчи висока и ширина 11 инчи, нашето Божиќно порибување нуди доволно простор за сите третмани на Дедо Мраз. Неговата значителна големина не гарантира дека не остава подарок. Двострана дизајн : Во кој има празничен дизајн отпечатен од обете страни, нашето Божиќно порибување носи расположи за одмор од секој агол. Без разлика дали е обесен од мантилот или закачалката за порибување, неговиот волшебно дизајнирање останува видлив. Лесна грижа и долготрајно : Нашето Божиќно порибување е практично колку што е убаво.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата