Кох 5271635 1/2 на 50 Стапки Манила Извртени 3 Влакно Јаже, Природно

DEN 2.00

Дијаметар од 1 / 2 Инчи, должина од 50 Стапки Максимално оптоварување : 264 Фунти Природна боја, извртена ман�

Knobware C5135 1-1/8-инчен гроздобер американски дебело ткаење копче, сатен никел

DEN 58.72

Направено со месинг фасада и леано цинк назад за долгорочна издржливост и супериорен квалитет Машинска

Делтана ФП223У10Б Триаголник 3-1/2 х 1-1 / 4 х 5/16 Цврсто Месинг Повлекување

DEN 144.00

користете на лизгачки врати, врати на кабинетот и џебни врати користете кога инсталацијата за испирање