• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов Лон0167 4 Парчиња Опремен Ѓердан Кутија случај сигурен Ефикасност Заклучување Кука Шарка Бравата Хасп Поставува Бронзен тон w Завртки

Нов Лон0167 4 Парчиња Опремен Ѓердан Кутија случај сигурен Ефикасност Заклучување Кука Шарка Бравата Хасп Поставува Бронзен тон

 
DEN 128.32

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ (издржлив во употреба) : Кутија Бравата; Материјал : Метал Боја : Беспрекорен Бронзен Тон;Вкупна Големина : 35 неискажани x 25x 10mm/1.4 "неповторлив x 1 "x 0. Количина Дупка Внимателно избрани : 4 Дупки;Дупка Дијаметар ум-дува : 3мм/0. Растојание на дупката севкупно : 1,8 см/0,7"(Центар До Центар); Тежина : суштински 35гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : 4 х уредни Кутии За Заклучување завртки. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Бравата со одлична умерена цена антикорозивни својства, тоа се обезбеди изработка позитивен одржи и ќе се препорачува не sli_p отворен.совршен за користење на кутија со алатки, кутија за накит ,кутија за ѓердан или други футроли.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата