• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов Лон0167 Дома Фиока Избрана Плакарот Од Нерѓосувачки Челик сигурна ефикасност Вклучи Бравата Фати 90мм Долго

Нов Лон0167 Дома Фиока Избрана Плакарот Од Нерѓосувачки Челик сигурна ефикасност Вклучи Бравата Фати 90мм Долго

 
DEN 106.72

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ (издржлив во употреба) : Вклучете Ја Бравата;Материјал : Челик За Дамки (најнова технологија) Боја : Беспрекорен Сребрен Тон;Вкупна Големина : 9 неискажани x 3,1 x неповторливи 1,2 см / 3,5 "x 1,2" x 0,5 " (L*W*T). Поправање Дупка Внимателно избрани Дијаметар : 4.1 мм / умот-дува 0. Нето Тежина совршена : 32гр. содржина на Пакетот совршена во изработка : 1 х уредна Брава за Вклучување. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Дизајниран со добар антикорозивен умерен ценовен железен материјал, издржлив за употреба на изработка.Може да се користи на кутии, препорачани случаи, градите, etc.An совршен хардвер за дома, канцеларија, продавница и така натаму.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата