• Со попуст
  • Неодамнешно
Холибана Тоалет Ролна Држач Метални Држачи Салфетка Диспензерот Нерѓосувачки Челик Хартија Крпа Држач 1 Сет Ролна Тоалетна Хартија Диспензерот Бања Материјали Тк

Холибана Тоалет Ролна Држач Метални Држачи Салфетка Диспензерот Нерѓосувачки Челик Хартија Крпа Држач 1 Сет Ролна Тоалетна Хартија Диспензерот

 
DEN 832.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нерѓосувачки Челик БАЊА ХАРТИЈА ДИСПЕНЗЕРОТ дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна. РОЛНА ДРЖАЧ за тоалет и дискот на крајот на прачката може ефикасно да спречи паѓање на тоалетната хартија. ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА ТКИВО за бања можете да изберете да го инсталирате држачот за ткиво вертикално или хоризонтално (лево или десно). СЕРВИЕТ ДИСПЕНЗЕРОТ дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна. МЕТАЛ РОЛНА ХАРТИЈА стојат Едноставен и елегантен дизајн, за да обезбедите време за услуга за вашето семејство. Нерѓосувачки Челик. БАЊА ХАРТИЈА ДИСПЕНЗЕРОТ дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна. РОЛНА ДРЖАЧ за тоалет и дискот на крајот на прачката може ефикасно да спречи паѓање на тоалетната хартија. ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА ТКИВО за бања можете да изберете да го инсталирате држачот за ткиво вертикално или хоризонтално (лево или десно). СЕРВИЕТ ДИСПЕНЗЕРОТ дизајн за заштеда на Простор, оваа решетка совршено се вклопува во мала бања и кујна. МЕТАЛ РОЛНА ХАРТИЈА стојат Едноставен и елегантен дизајн, за да обезбедите време за услуга за вашето семејство. Пакет Листа 1 x држач за ткиво 2 x завртки 2 x завртки за проширување 1 x Хексадецимален клуч Карактеристики-Материјал : 304 нерѓосувачки челик метал. - Големина : Околу 16, 00Х9, 00Х5, 20см/6, 29Х3, 54Х2, 04инч ролна држач за тоалет. -Дизајн за заштеда на простор, оваа решетка совршено се вклопува во мал држач за тоалетна хартија за бања и кујна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата