• Со попуст
  • Неодамнешно
ДОИТУЛ 40 парчиња За Подвижна Заштитна Подлога За Водич Стапала Комоди Слајдови Квадратни Лизгалки Држачи За Лизгање На Фиоки Мат Биро За Гардероба Лизгач Комплет ?

ДОИТУЛ 40 парчиња За Подвижна Заштитна Подлога За Водич Стапала Комоди Слајдови Квадратни Лизгалки Држачи За Лизгање На Фиоки

 
DEN 169.44

Количината на стоката
Това е достапна

Влошки за Нозе за мебел : може да го намали триењето кога дрвените фиоки се лизгаат, да го намали абењето и кинењето на фиоките и да ги натера вашите фиоки да се лизгаат непречено и рамномерно Лизгачи за мебел : Изработени од висококвалитетни пластични и железни нокти, и, не е лесно да се. Лизгање на стол : Извонредна изработка, разумен дизајн, стабилен и практичен, ќе ви донесе добро искуство со користење. Лизгалки и Слајдови За фиоки : Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик и убав изглед. Пластични Држачи За фиоки : Изработени од висококвалитетни пластични и железни клинци, силни и издржливи, не се лесни за кршење. Пакетот Вклучува 40 х Карактеристики На Лизгање На Фиоки-Може да биде поправка на суетите што тешко се лизгаат или имаат скршени Шини Лизгалки и Лизгалки на Фиоките. - Материјал : Пластика, влошки за нозе од железен стол за подови од тврдо дрво - Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик и убав изглед на подлогата за столче за биро. - Слајдови за фиоки за поправка на комоди што се лесни за употреба и ви овозможуваат сами да ги поправите истрошените фиоки дома, заштедувајќи време и напор влошки за стапала за стол. - Изработени од висококвалитетни пластични и железни клинци, силни и издржливи, не е лесно да се скршат Водичи за Фиоки за Гардероба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата