• Со попуст
  • Неодамнешно
ДУБАО Бања Ковано Железо Држач За Хартиена Крпа Монтиран На Ѕид Без Држач За Тоалетна Хартија За Тоалетна Хартија

ДУБАО Бања Ковано Железо Држач За Хартиена Крпа Монтиран На Ѕид Без Држач За Тоалетна Хартија За Тоалетна Хартија

 
DEN 2725.60

Количината на стоката
Това е достапна

Овој држач за ролна хартија е многу лесен за инсталирање, тој е многу погоден за бања и кујна, погоден за различни стилови на декорација, погоден за повеќето големини на хартија Големина на производот : должина 19, ширина 10,5, висина 10,3 (единица см). Изработен од железен материјал, издржлив и исплатлив. Дизајн на шуплив триаголник, едноставна форма, стилска атмосфера. Нема потреба од удирање, лесен за инсталирање, заштита на површината на ѕидот, може да издржи 3 килограми. Овој држач за ролна хартија е многу лесен за инсталирање, тој е многу погоден за бања и кујна, погоден за различни стилови на декорација, погоден за повеќето големини на хартија. Големина на производот : должина 19, ширина 10,5, висина 10,3 (единица см). Изработен од железен материјал, издржлив и исплатлив. Дизајн на шуплив триаголник, едноставна форма, стилска атмосфера. Нема потреба од удирање, лесен за инсталирање, заштита на површината на ѕидот, може да издржи 3 килограми. Име на производ : држач За тоалетна хартијапроизвод материјал : тежина на железен производ : 0,4 кгпроизвод боја : црна применлива сцена : домашна бања, кујна, хотелска бања итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата