• Со попуст
  • Неодамнешно
Heyiarbeit 11mmx14mm подарок накит кутија со единечна дупка тркалезни копчиња за влечење златен тон 6 парчиња

Heyiarbeit 11mmx14mm подарок накит кутија со единечна дупка тркалезни копчиња за влечење златен тон 6 парчиња

 
DEN 128.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : дијаметар (макс) : 11мм; Висина : 14мм; Монтирање на дупката Дија : М4 Материјал : легура на цинк со завршна обработка. Апликација : Широко се користи за куќиште од дрво, како што се кутија за накит, кутија за подароци, куќиште на ѓердан итн. Карактеристики : копче за влечење со единечна дупка. Белешка : Овде се вклучени завртки за монтирање. Големина : дијаметар (макс) : 11мм; Висина : 14мм; Монтирање на дупката Дија : М4. Материјал : легура на цинк со завршна обработка. Апликација : Широко се користи за куќиште од дрво, како што се кутија за накит, кутија за подароци, куќиште на ѓердан итн. Карактеристики : копче за влечење со единечна дупка. Белешка : Овде се вклучени завртки за монтирање. Големина : Дијаметар : 11мм; Висина : 14мм; ДИА за монтирање на дупката : М4 2. Материјал : легура на цинк со завршна обработка на електроплација 3. Примена : Широко се користи за куќиште од дрво, како што се кутија за накит, кутија за подароци, куќиште на ѓердан итн. Завртките за монтирање се вклучени овде. Ве молиме измерете ја дебелината на таблата пред да нарачате.


Клучни карактеристики

Product Name:
Pull Handle
Package Content:
6pcs x Pull Handle, 6pcs x Screw
Main Color:
Gold Tone
Material:
Zinc Alloy
Finish:
Electroplating
Mounting Hole Diameter:
M4
Dimension:
14 x 11mm / 0.55-inch x 0.43-inch (H*D)
Feature:
Single Hole

Слични производи во категоријата