• Со попуст
  • Неодамнешно
Лубела куки за wallидови, куки за закачалки, wallидна леплива кука, висини за бања, пакет од 5, транспарентен, метал

Лубела куки за wallидови, куки за закачалки, wallидна леплива кука, висини за бања, пакет од 5, транспарентен, метал

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

Самолепливи куки држач за пешкири за домови, кујни, канцеларии, простории за менување, решетки за прибор, врати, кабинет за складирање или плочки за миење садови и други места Погодно за разни површини : широко користени на најразлични површини, како тули, стакло, метал, дрвена врата, штица, метал, не'рѓосувачки украден, особено одлично за висини додатоци за туширање или бања во бања или кујнски прибор и алатки на плочки од плочки . Мудра апликација : Овие лепливи wallидни куки погодни за виси во бања, отворено, кујна, украси, вклучувајќи куки за тавани, куки за палто, куки за клучеви, кука за растителни куки, кука за пешкир, куки за слики. Погодно е за спална соба, дневна соба, кујна, бања, итн. Организира прибор за готвење, ножеви и додатоци за кујна сите во една решетка. Bathingидна кука дури и во тушот за бања, тешката кука нема да падне. Има и сила за лепење и запечатување. Тоа е многу корисно за виси во wallидот за бања. Можете да висат секаков вид на виси предмети. Тоа нема да го оштети вашиот wallид и е отстранување и еднократна кука за wallидови 1. Не висат преку прекумерна тежина, скапи или кревки производи.Дали не користите во премногу ниска температура на околината. Не е погоден за сув wallид, позадина, боја, насликани wallsидови и груби површини. Откако ќе се залепите на оваа површина, вашиот wallид може да биде оштетен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата