• Со попуст
  • Неодамнешно
N/BRAND самостојно лепило кабинети се рачки за само-стапче Повлечете помошник на кабинетот Повлечете ги копчињата за шкафови без помошник на рачката за вежбање за куј

N/BRAND самостојно лепило кабинети се рачки за само-стапче Повлечете помошник на кабинетот Повлечете ги копчињата за шкафови без

 
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Design Дизајн на хуманост】 Уникатниот дизајн со рачката е убав и многу погоден за туркање и влечење, донесете поголема погодност за вашиот живот 【Лесно за инсталирање】 Без лепак, без вежба, само излупете ја двојната еднострана лента, залепете го на кое било место каде што сакате, повеќе не се мешајте со вежба и завртки, потребни се само неколку секунди за да инсталирате рачки. 【Силна адхезија】 Овие рачки можат да се залепат на која било мазна површина како стакло, метална, керамика, пластика и насликано дрво, оставете го да се одмори најмалку 24 часа пред да го користите. 【Едноставно и погодно за многу места】 Црните рачки се модерни и едноставни натпревари со многу мебел, се применуваат за повеќето домашни стилови. 【Материјал】 Нашите рачки се изработени од ABS и самолеплива паста, на која е дозволено лесно да се користи на мазна површина како вратите од кабинетот. Материјал : АБС пластика, еколошки и издржлива примена : Оваа рачка може да се користи Onglass, плочка, не'рѓосувачки челик, Woodboard и која било мазна и чиста површина лесна за инсталирање : Рачките се рачки за само-стап, така што вежбањето не е потребно, вие само вие Треба да го излупите и да го притиснете на местото што го сакате, а потоа почекајте 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата