• Со попуст
  • Неодамнешно
Кох 5271635 1/2 на 50 Стапки Манила Извртени 3 Влакно Јаже, Природно

Кох 5271635 1/2 на 50 Стапки Манила Извртени 3 Влакно Јаже, Природно

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар од 1/2 Инчи, должина од 50 Стапки Максимално оптоварување : 264 Фунти. Природна боја, извртена манила. Отпорен НА УВ, ниско истегнување, добра отпорност на триење, цврсто ги држи јазлите. Мора да се чуваат суви, хемикалиите ќе предизвикаат влошување на јажето. Дијаметар од 1/2 Инчи, должина од 50 Стапки. Максимално оптоварување : 264 Фунти. Природна боја, извртена манила. Отпорен НА УВ, ниско истегнување, добра отпорност на триење, цврсто ги држи јазлите. Мора да се чуваат суви, хемикалиите ќе предизвикаат влошување на јажето. Опис На Производот 1/2-Инчен Извртени Манила Јаже, 50 Стапки. Најсилното јаже од природни влакна, манила нема да се стопи кога ќе дојде во контакт со жешки жици и има добра отпорност на триење. Ова јаже се користи за врзување камиони, градежништво и апликации на фарма. Од Производителот 1/2-Инчен Извртени Манила Јаже, 50 Стапки. Најсилното јаже од природни влакна, манила нема да се стопи кога ќе дојде во контакт со жешки жици и има добра отпорност на триење. Ова јаже се користи за врзување камиони, градежништво и апликации на фарма.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата