Пластичен лист за запечатување на САД, 1/2 Висина, 6 ширина, 12 должина

DEN 2.00

Облик : Бар; Материјал : ekиркаат; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 2 "; толеранција на

Гума ролна на неопренови, 40А, 1/16 во дебела X 36 во широк X 45 стапки.

DEN 801.60

[Спецификации на предметите] Дурометар : 40А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 36", должина : 45 стапк

Bettomshin 6mmx250mm зелена права линија цврста акрилна тркалезна шипка PMMA Bar 4PCS

DEN 0.67

【Добар дизајн】 6mm x 250mm / 023 "x 9,84"; Користење на акрилна тркалезна шипка за правење на архитектонски моде�

ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел проucирен 32%, 7 X 7 X 1/4

DEN 0.33

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент