• Со попуст
  • Неодамнешно
Леано акрилен флуоресцентен лист, мазен, зелена, 0,118 дебела, 24 ширина, 24 должина

Леано акрилен флуоресцентен лист, мазен, зелена, 0,118 дебела, 24 ширина, 24 должина

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Отпорен на абразија Долговечност без магла. Разнишајте и отпорни на влијание. Отпорен на амонијак и детергент. Отпорен на абразија. Долговечност без магла. Разнишајте и отпорни на влијание. Отпорен на амонијак и детергент. Обезбедува униформност на површинска и раб во боја неопходна за одлична точка на набавки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата