• Со попуст
  • Неодамнешно
Lffh Нерѓосувачки Челик Филтер Мрежа, 304 Плетенка Челик Жица Мрежа Дома Удобен DIY Стегната жица мрежа За Прозорци, Врата

Lffh Нерѓосувачки Челик Филтер Мрежа, 304 Плетенка Челик Жица Мрежа Дома Удобен DIY Стегната жица мрежа За Прозорци, Врата

 
DEN 1537.60

Количината на стоката
Това е достапна

Опис НА големината на редот : големината на жичаната мрежа е 1*1М (должина на ширина€), ве молиме погледнете детали за други својства Ако ви треба повеќе должина, можете да купите повеќе парчиња, ние ќе го испратиме заедно, ДО 30 МЕТРИ. ☛ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЕКРАН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Ткаена жица изработена од нерѓосувачки челик 304, убава и издржлива, отпорна на висока температура, отпорна на ' рѓа, еднократно, долг век на траење. Лесен и исплатлив. ☛ ЛЕСНО ЗА СЕЧЕЊЕ и ИНСТАЛИРАЊЕ : екранот на прозорецот е лесен за сечење, лесно можете да го исечете во обликот и големината што ви требаат. Добра димензионална стабилност, умерена цврстина, не е лесно да се намали и деформира и добра фиксна положба. ☛ ПОВЕЌЕКРАТНА Употреба-Челичната Мрежа може да се користи за безбедносна мрежа, градежни и градежни мрежи, мрежа за заштита на вентилаторот, мрежа на екранот на огништето, мрежи за вентилација на темелите, мрежа за употреба во градината, мрежа за штитници за олуци, мрежа за кабинети, мрежа на екранот на вратата итн. ☛ НАЈДОБРА УСЛУГА : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нашиот тим за услуги на клиентите во секое време, ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа.In пролет, може да се користи како градина ограда мрежа или градина шејкер sifter.In летото може Да се користи Како Прозорски екрани или Животински кафез mesh.inumn , може да се користи како готвење жица мрежа замена или Кабинети Жица Mesh.In Зима, Може да се користи Како божиќ подарок кутија или готвење жица мрежа замена или камин нето замена.Големина(1М*1М) : 120 мрежа, жица 0,07 мм, отвор 0,15 мм;150 мрежа, жица 0,06 мм, отвор 0,11 мм;200 мрежа, жица 0,05 мм, отвор 0,08 мм;250 мрежа, жица 0,045 мм, отвор 0,06 мм;300 мрежа, жица 0,04 ММ, отвор 0,05 мм;350 мрежа, жица 0,035 мм, отвор 0,038 мм;400 мрежа, жица 0,03 мм, отвор 0,04 мм.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата