• Со попуст
  • Неодамнешно
Голем И Мал Тоалет Со Двојна ролна Мулти-Ролна Кутија За Резервно Ткиво Тоалетен Држач За Ткиво Со Две Ролни Монтирани На Ѕид

Голем И Мал Тоалет Со Двојна ролна Мулти-Ролна Кутија За Резервно Ткиво Тоалетен Држач За Ткиво Со Две Ролни Монтирани На Ѕид

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и мултифункционален фокус на модерниот домашен живот, водоотпорен/отпорен на влага, не е потребно дупчење, голем простор за складирање, силно вшмукување, база на мобилни телефони, голем простор за складирање €МОДЕРЕН ДИЗАЈН} извозот усвојува дизајн за кршење хартија за пила, дизајнот на материјалот ЗА СТОМАЧНИ мускули е водоотпорен и отпорен на влага. ●ЧИСТ И МОДЕРЕН СТИЛ●овој елегантен и модерен додаток ќе биде одличен додаток на секоја бања. Има модерен изглед кој совршено се вклопува и го подобрува секој декор. ●ПЕРСПЕКТИВА ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК●Секогаш обрнувајте внимание на внатрешниот круг И набудувајте Во секое време за да избегнете срам од недостаток на хартија. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА●на опремата не И треба дупчење, таа е едноставна и удобна, погодна за кујна, спална соба, бања итн. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН и мултифункционален фокус на модерниот домашен живот, водоотпорен/отпорен на влага, не е потребно дупчење, голем простор за складирање, силно вшмукување, база на мобилни телефони, голем простор за складирање. €МОДЕРЕН ДИЗАЈН} извозот усвојува дизајн за кршење хартија за пила, дизајнот на материјалот ЗА СТОМАЧНИ мускули е водоотпорен и отпорен на влага. ●ЧИСТ И МОДЕРЕН СТИЛ●овој елегантен и модерен додаток ќе биде одличен додаток на секоја бања. Има модерен изглед кој совршено се вклопува и го подобрува секој декор. ●ПЕРСПЕКТИВА ТРАНСПАРЕНТЕН КАПАК●Секогаш обрнувајте внимание на внатрешниот круг И набудувајте Во секое време за да избегнете срам од недостаток на хартија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата