• Со попуст
  • Неодамнешно
Лопатка Бравата, Клуч, Црн Прав Обложени

Лопатка Бравата, Клуч, Црн Прав Обложени

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

€ Лопатка Бравата, Клуч, Црн Прав Обложени € Фати / Бравата Висина : 3 5/8 во. ① Фати / Должина На Бравата : 7/8". ● Материјал За Фаќање/Брава : Челик. € Фати/Бравата Отворање Акција : Притисни. 1xpb8 Лопатка Бравата, Притисни-До-Затвори, Притисни, Прилагодливи Не, Заклучување, Фати/Бравата Материјал Челик, Фати/Бравата Заврши Црн Прав Обложени, Фати/Бравата Висина 3 5/8 во, Фати/Бравата Ширина 4 3/4 во, Фати/Бравата Длабочина 7/8 во, Зафат 7/8 во, Монтажа Дупка Диа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата