• Со попуст
  • Неодамнешно
2 Парчиња Телескопски Водич Железнички Со Заклучување, Тешки Фиока Слајдови, Тешки Целосна Продолжување Топката Лежиште Страна Монтирање Заклучи Слајд Железнички

2 Парчиња Телескопски Водич Железнички Со Заклучување, Тешки Фиока Слајдови, Тешки Целосна Продолжување Топката Лежиште Страна

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од ладно валани челик со дебелина од 2 мм, површински антиоксидантен третман, издржлив и отпорен на ' рѓа Максимално оптоварување 120 кг (1 пар). Лизгачка шина со заклучување : бравата може да се користи кога е целосно отворена и затворена за да се спречи лизгање и да се спречи автоматско отворање на фиоката. Операцијата е едноставна и многу безбедна. Тивок дизајн со масивни топчести лежишта : двојните челични топчести лежишта ја прават лизгачката шина помазна и потивка при истегнување и намалување на проблемите предизвикани од сообраќајниот метеж. Целосно Проширен : дизајн на истегнување од Три нивоа, целосно проширен што целосно го искористува просторот на фиоката. Големината е помеѓу 300 мм и 1100 мм. Повеќенаменски : може да се користи за полици, ормани, индустриски фиоки ,v, камиони, автомати, механички ормари, големи индустриски фиоки, специјални возила, кујни, ресторани, болници итн. ● Овој лизгач на тешки фиоки има голема носивост, топчести лежишта и низок шум. Погоден за поднесување кабинети, клупи, фиоки, тешка индустриска опрема итн.


Клучни карактеристики

Name:
slide rail
Material:
cold rolled steel
Surface treatment type:
galvanized
Silver:
Features:
with lock
Slide rail length:
300-1100 mm
Fully extended length:
600-2200mm
Width:
53mm
Thickness:
19mm
Load capacity:
120-300 pounds
Including:
1 pair of drawer slides (2)

Слични производи во категоријата