• Со попуст
  • Неодамнешно
Гадпипартија 2 Парчиња Новогодишна Елка Топер Новогодишни Елки Ѕвезди Украси Новогодишна Елка Украси Со Ѕвезди За Новогодишна Елка Сјај Новогодишна Елка

Гадпипартија 2 Парчиња Новогодишна Елка Топер Новогодишни Елки Ѕвезди Украси Новогодишна Елка Украси Со Ѕвезди За Новогодишна

 
DEN 198.24

Количината на стоката
Това е достапна

Холидеј Дрво Топерс Ѕвезда класична и безвременска декорација за врвот На елка Божиќ Ѕвезда Дрво Врвот во стабилни карактеристики, високи перформанси и во голема сигурност, едноставен, лесен за инсталирање. Елка Врвот Шапка горната ѕвезда има многу сјај на површината за да направи вашето дрво навистина да блесне под светлата. Новогодишна Елка Ѕвезда Украси пластичниот материјал отпорен на Кршење ја прави Врвната Ѕвезда на дрвото издржлива и лесна. Осветлена Ѕвезда Дрво Топер Совршен За секоја Тема За божиќна декорација, како што се празнични забави, украси на трговски центри, семејни танци. Холидеј Дрво Топерс Ѕвезда класична и безвременска декорација за врвот На елка. Божиќ Ѕвезда Дрво Врвот во стабилни карактеристики, високи перформанси и во голема сигурност, едноставен, лесен за инсталирање. Елка Врвот Шапка горната ѕвезда има многу сјај на површината за да направи вашето дрво навистина да блесне под светлата. Новогодишна Елка Ѕвезда Украси пластичниот материјал отпорен на Кршење ја прави Врвната Ѕвезда на дрвото издржлива и лесна. Осветлена Ѕвезда Дрво Топер Совршен За секоја Тема За божиќна декорација, како што се празнични забави, украси на трговски центри, семејни танци. Пакетот Вклучува 20 х дрво топпери Карактеристики-Материјал : Пластика-карактеризира цврста и сигурна текстура, не е лесно да, ви служи за долго време.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата