• Со попуст
  • Неодамнешно
5 парчиња почувствувани појаси почувствуваат украс за домашна лента дома

5 парчиња почувствувани појаси почувствуваат украс за домашна лента дома

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одлична декорација : Нашата чувствувана лента е одлична декорација за рустикални свадби, забави, пласмати, градина и празници со тематски украси/занаети Можете да користите цели ролни за поголеми настани или повторно да ги користите за изработка на проекти. Занаетчиска лента : Почувствуваната лента е совршена за лакови од венец, венци, свадби, почувствувани чаршафи и подни облоги, рустикални теми, украси за домови и занаети. Дизајн : Оваа лента е полна со убав и рустикален стил, лесен за врзување, пресврт, употреба и форми на форми. Еко пријателски : Felt Roll е еколошки, разноврсен и еднократно, одлично за украсување столици, табели и некои занаети, не е лесно да се гребе. Применлива пригода : Елегантните ролни со чувство ќе донесат допир на вашата свадбена маса, забава, занаети, завиткување на подароци, цветно уредување или други прилики. Опис : - Занаетчиска лента : Почувствуваната лента е совршена за лакови на венец, венци, свадби, почувствувани чаршафи и подни облоги, рустикални теми, украси за домови и занаети. - ECO FRIENDLY : The felt roll is eco friendly, versatile and reusable, great for decorating chairs, tables and some crafts, not easy to scratch - DESIGN : This ribbon is full of beautiful and rustic style, easy to tie, twist, use, и формираат форми.


Клучни карактеристики

- Material:
Felt cloth
Size Chart:
Width 3cm/1.18inch; Length 500cm/196.85inch:
Package Includes:
5 Roll Felt Ribbons:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Слични производи во категоријата