• Со попуст
  • Неодамнешно
Подарок за перница Сарикаја, Божиќно порибување, порибување на беж, божиќни чорапи од коноп, порибување на Килим, порибување на Санта Круз, Божиќно порибување, 332

Подарок за перница Сарикаја, Божиќно порибување, порибување на беж, божиќни чорапи од коноп, порибување на Килим, порибување на Санта

 
DEN 736.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени. Неговата големина е 22 'x 8', 55cm x 20cm. Направено од гроздобер рачно автентични турски анатолиски килими. Предната страна е направена од гроздобер рачно ткаени 100 волна турски килим килим. Поддршката е памучна ткаенина. Подготвени да висат кога ќе го добиете. Овие украсни порибување се совршени за вашата убава и топла куќа и тие се одличен начин да ја промените вашата декорација на куќата со мали допири. Секоја од моите божиќни порибници е дизајнирано и произведено од мене во мојата работилница. Овие рачно изработени чорапи се многу уникатни декор на огништето што ќе ја променат вашата куќа атмосфера. Гроздобер килим чорапите се чисти и подготвени за употреба. Сите мои гроздобер килими се професионално измиени пред да ги исечам и да ги дизајнирам како украсно порибување. Оваа декоративна големина на порибување е 22 'x 8', 55cm x 20cm. Направено од гроздобер рачен антички турски килим килим. Предната страна на порибувањето е направено од гроздобер рачен волна турски килим килим.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата