• Со попуст
  • Неодамнешно
ЗИТИЈАНИ Мат Кармин Со Двојна Глава Со Долга Облека со Лагер за Усни 2 во 1, Водоотпорен Долготраен Двоен Крај Подарок Со Молив За Кармин За Жени, КАРМИН ЗИТИЈАНИ

ЗИТИЈАНИ Мат Кармин Со Двојна Глава Со Долга Облека со Лагер за Усни 2 во 1, Водоотпорен Долготраен Двоен Крај Подарок Со Молив

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

?2 Во 1 Лагер За Усни И Сјај За Усни-дизајнот со двојна завршница направи сјај за усни и облога за усни што се користат на двата краја Нов дизајн со двојни глави кармин и лагер за усни во една, за нацртајте деликатна линија за усни пред да нанесете кармин. Комбинира линија за усни и кармин и го прави двојниот кармин посовршен. ?Пенкало за кармин со двојна Глава И Мат Лагер За Усни-кадифени мат, високо заситени, високо пигментирани, карминот мат има пигмент со висок интензитет за инстант мат усна. Лесен за носење. Ќе бидете апсолутно неверојатни со нелепливо чувство. ?Долготрајно И Водоотпорно-Долготрајно одржување, водоотпорен, светло шарен ефект. Сите бои се високо пигментирани за да ја исполнат вашата шармантна шминка и може да трае најмалку 12 часа, така што не треба да се грижите дали ќе ја соблечете шминката. ?Совршена Шминка-се Применува непречено потоа се суши совршено, богато со природно влажно чувство чувајте ја усната мека и сјајна цел ден. Карминот со пенкало е совршен за девојки, жени, дама. Погоден за подарок на пријатели, семејство, соученици, колеги на родендени, Божиќ, Мајка или друг фестивал. ?Гаранција за производот-ние сме посветени да ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ЗИТИЈАНИ ќе ви обезбеди услуга и помош во рок од 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата