• Со попуст
  • Неодамнешно
НАТАША МУР Шминка Стопен Мат Течен Кармин | Долготрајна Боја На Усните, Хидратантна Мат Завршница | Навлажнувачки Витамин Е, Без Суровост

НАТАША МУР Шминка Стопен Мат Течен Кармин | Долготрајна Боја На Усните, Хидратантна Мат Завршница | Навлажнувачки Витамин Е, Без Суровост

 
DEN 368.00

Количината на стоката
Това е достапна

Наташа Мур Козметика започна во 2019 година со првите производи развиени како главен; кармин По долгогодишно истражување и развој на формули, таа создаде победник. Денес, нејзиниот широк спектар на нијанси на кармини се долготрајни, навлажнувачки и кадифени кои се направени за да му се додворуваат на секој тон на кожата. Идејата е жените не само да го ценат начинот на кој изгледаат, туку и како се чувствуваат шминката. Емоцијата предизвикана од лизгање на Освојување, Бестрашен, менувач На Играта, Овластен, само-направен или Победник е заразна. Ова не се само нијанси и нијанси на живописни бои, туку и афирмации на нивните аспирации.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата