• Со попуст
  • Неодамнешно
Шминка Хајлајтер Топки Пет Бои Течна Пудра Руменило За Модифицирање На Обликот На Лицето Природен Прелив За Подобрување На Изгледот На Светло Тенка Свиленкаста Те

Шминка Хајлајтер Топки Пет Бои Течна Пудра Руменило За Модифицирање На Обликот На Лицето Природен Прелив За Подобрување На Изгледот На Светло Тенка

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лесен За Носење : Совршено Спакуваниот Производ Е Удобен И Компактен Дизајн Го Олеснува Складирањето И Носењето Кога Патувате Брз Одговор Во Рок Од 24 Часа : Ве Молиме Забележете Дека Нашиот Производ Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Во Секое Време И Ние Нема Да Штедиме Напори Да Ви Понудиме Најдобро Решение. Најдобар Подарок : Прекрасно Пакување, Пренослива Погодност. Многу Погодна Работа За Семејство За Испорака На Подароци, Соработници и Пријатели. Убава Карактеристика : Нашиот Производ Се Чувствува Природно, Меко И Мазно И Долготрајно. Повеќе Сцени : Ова Е Многу Соодветна Група, Перформанси, Патување, Група, Употреба, Технички Изглед, Многу Соодветна Облека. Шминка Хајлајтер Топки Пет Бои Течен Прав Руменило За Модифицирање На Обликот На Лицето Природен Прелив За Подобрување На Изгледот на Светло Тенок Свилен Течен Прав Руменило 3МЛ Руменило за образи пет боја течен прав руменило за модифицирање на обликот на лицето природен прелив за подобрување на изгледот на светло тенок свилен течен прав руменило рок на Траење : 2 Години Тежина : 30гр Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во бојата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата