• Со попуст
  • Неодамнешно
Мелем за Усни од праска За Суви Испукани Усни, Долготрајна Хидратација На Хидратација На Усните Јасен Кармин

Мелем за Усни од праска За Суви Испукани Усни, Долготрајна Хидратација На Хидратација На Усните Јасен Кармин

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вкусен вкус на праска за вашите усни Јасен кармин со вкус на овошје, длабоко хидрира и ја запечатува влагата, тој е совршен навлажнувач за усни за многу суви усни и потреба од усни!. Ефикасно ја подобрува сувоста и лупењето на усните, длабоко ги навлажнува усните, оставајќи ги усните трајни навлажнувачки, одржувајте ги усните навлажнувачки, хидрирани, дебели, меки и мазни. Спречете Испукани Усни, здрави и безбедни. Ефектот користи Навлажнувачки кармин, Хидратантен, сјаен, долготраен, треперлив, против стареење, безбеден, спречува испукани усни, нега на усните, бојата не е лесно да исчезне и прави усните да се чувствуваат меки и мазни. Само еден удар од овој мелем за усни омекнува и навлажнува суви усни, може да се користи во текот на целата година. Убав Подарок кармин за нега На Усни што може да се користи во текот на целата година. Погодно е да се купи како лична употреба или како подарок за роденден на пријателите или вашата мајка, сопруга, девојка пријатели или како подарок за Божиќ и други фестивали. Бејти Совет-Носете шекерче само на суви усни или носете чист сјај за усни од лижавче по други козметички производи за усни за прилагодени резултати. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги. +Информации : долготраен навлажнувачки крем за одржување на навлажнување на усните Промена на Бојата, прилагодете ја бојата на усните според температурата и влажноста на усните Предности : кармин/мелем за усни, навлажнувачки усни, испукани усни и безбедни, не е лесно да исчезнат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата