• Со попуст
  • Неодамнешно
3 Бои Водоотпорна Маскара Поставете Сина Виолетова Розова Со Чешел, Обемна Маскара Во Боја за Продолжување На Трепките, Отпорна На Дамки, Долготрајна Маскара За Про

3 Бои Водоотпорна Маскара Поставете Сина Виолетова Розова Со Чешел, Обемна Маскара Во Боја за Продолжување На Трепките, Отпорна

 
DEN 271.68

Количината на стоката
Това е достапна

Маскара во боја за Трепки Со Чешел : оваа Маскара вклучува Виолетова маскара, сина маскара, розова маскара, исто така, ќе дојде со преклопен чешел за трепки Инстант Волумен И Должина : Маскарата во Боја за трепки е длабоко пигментирана и веднаш создава прекрасно драматични и смели трепки со само една апликација што ја истакнува убавината на вашите очи и го комплиментира вашиот целокупен изглед на шминка. Без грутки И Долготрајни : оваа формула За Маскара во Боја гарантира дека вашите трепки остануваат прекрасно долги, густи и обемни цел ден преку дожд, солзи и пот. Оваа обемна маскара рамномерно и непречено ја згуснува секоја трепка, оставајќи ги трепките меки практично без снегулки, без дамки и без грутки. Лесно За Нанесување И Отстранување : оваа маскара што се пере лесно се отстранува со сапун и топла вода и е апсолутно погодна за луѓе со хипоалергични чувствителни очи или носат контакти. Совршен Подарок За Шминка За Очи : овој комплет маскара во боја е совршен подарок вашата ќерка, девојки, жени, пријател за забава за шминка, фестивал, денот на Вљубените, Божиќ, Ноќта на Вештерките или кој било друг фестивалски ден. Секоја причина поради која не сте задоволни со производот, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Чекор 1 : Виткајте ги чистите и суви трепки со виткање трепки. Чекор 2 : Почнувајќи Од основата на трепките, мрдајте и избришете ја четката за маскара од коренот до врвот користејќи цик-цак движење "З". Чекор 3 : Повторете и четкајте додека не го постигнете саканиот степен на одвојување, волумен и должина на трепките.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата