• Со попуст
  • Неодамнешно
Ј Нова Колекција Сјајна Колекција Хидратантна, Негување, Висок Сјај, Полни усни, Волумени, Глам, Трепет, Сјај, Долготрајна, Кремаста .35оз

Ј Нова Колекција Сјајна Колекција Хидратантна, Негување, Висок Сјај, Полни усни, Волумени, Глам, Трепет, Сјај, Долготрајна, Кремаста

 
DEN 488.00

Количината на стоката
Това е достапна

[Сјај За Усни Со висока Дефиниција] Чист ХД сјај за усни нуди кристално јасен сјај што ја подобрува природната убавина на вашите усни, правејќи ги да изгледаат пополни и подефинирани [Природен Изглед] Користете го самостојно за сјаен, природен изглед или обложете го преку вашиот омилен кармин за да додадете сјај и димензија. Направен со висококвалитетни состојки, овој сјај е без парабени и користи минерална основа. [Ултра Сјајна] Нашата ултра-сјајна формула им дава на вашите усни претрупан, дебел изглед кој трае со часови. [Секојдневен ден До Гламурозна Ноќ] Совршен За секоја пригода, Од секојдневен ден до гламурозен вечерен настан. Облечете се Или Облечете Се Со Нашата Сјајна Формула. Доаѓа во пригодна цевка која е лесна за нанесување и носење со вас во движење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата