• Со попуст
  • Неодамнешно
Outfmvch Најпродавани Усни Полни 26 Течен Кармин Во Боја Долготраен Навлажнувачки Течен Кармин 3мл Флаво Кармин

Outfmvch Најпродавани Усни Полни 26 Течен Кармин Во Боја Долготраен Навлажнувачки Течен Кармин 3мл Флаво Кармин

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

УБАВ КВАЛИТЕТЕН СЈАЈ за УСНИ : Овој Комплет Кармин е Многу Мазен, Лесен За Боење По Употреба Е Сјаен Правејќи Го Не-мрсен и Правејќи Ги Усните Многу Удобни Погодни За Целата Сезонска Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Забавите За Подрипнување Се Одлични За Секого, Без разлика дали Сте Почетник За Шминка или Шминкер. Руж Нијанса За Усни Полни Тоа Г Фт Г Природен Сјај За Усни. Долготрајно Ова е нелеплива Чаша. Кармин што не избледува, Кој може Да Трае Цел Ден Откако Ќе се Исуши Целосно. И Кога Пиете Бојата Нема Да Се Пренесе Поради Неговата Висока Покриеност. Г Фт Г Усна Филер Усна Сјај Усна Стакло Пчела Божествено Вино. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата