• Со попуст
  • Неодамнешно
Ксијахиум Водоотпорен Мат Кармин Нелеплива Чаша Долготрајна Богато-Пигментирана Светла Задебелена Боја Природна Шминка За Усни Козметика За Убавина

Ксијахиум Водоотпорен Мат Кармин Нелеплива Чаша Долготрајна Богато-Пигментирана Светла Задебелена Боја Природна Шминка За Усни Козметика За Убавина

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Кадифениот кармин е светол и смел, давајќи поинакво изненадување Високо пигментирани кармини се достапни во 29 различни бои на сина, бела, црна, зелена и виолетова боја. Секоја боја е храбар предизвик и може да создаде поинаков и шармантен изглед. Мат кармините имаат тенденција да се исушат. Нанесете мелем за усни пред да нанесете кармин. Ова ќе помогне рамномерно да го обоите карминот и да го одржувате навлажнет за најдобри резултати. Свилениот сјај за усни има неверојатно мазен мат кармин кој додава волумен на усните, додека пигментираната мат боја непречено се лизга и одржува свиленкаста мат завршница. Кремастиот кармин може да ги задоволи потребите на различни прилики. Светлиот и жив виолетов и шармантен црн кармин се добри партнери за фустани за забави. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата