• Со попуст
  • Неодамнешно
Римел трајна завршница екстремен кармин

Римел трајна завршница екстремен кармин

 
DEN 55.52

Количината на стоката
Това е достапна

2 Брои Интензивна долготрајна боја до 8 часа носење. +25% влијание на бојата. Мазна кремаста текстура. Цел ден удобност. Римел Трајна Завршница Кармин ја заклучува бојата на усните до 8 часа носење. Мека, мазна, удобна формула.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата