• Со попуст
  • Неодамнешно
Doitool 8 листови Привремени тетоважи за жени Колофул водоотпорен розов цвет на налепници за тетоважа на налепници за тетоважи за жени за жени за лето на море

Doitool 8 листови Привремени тетоважи за жени Колофул водоотпорен розов цвет на налепници за тетоважа на налепници за тетоважи за

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Налепниците за цвеќиња за тетоважи се погодни за различна пригода на забава, училиште, празник, фотографија, ноќен клуб, плажа, свадба, невестински тушеви, спиење, музички фестивали, каде било навистина! Долготрајно : ќе трае 2- 7 дена, во зависност од тоа колку тушеви земате и колку пати ја чистат тетоважата со сапун и вода. Лесно се применува Отстрани : Лесно се нанесува за 10- 20 секунди со само вода и лесно се отстранува со триење, масло од тело, маслиново масло. Карактеристики- боја : како што е прикажано.- Материјал : Трансфер хартија.- Големина : Прибл. Пакет, вклучувајќи 9 * привремени тетоважи за жени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата