• Со попуст
  • Неодамнешно
Мини Кармин Случај Шарени Цветни Модел Кармин Организатор Со Огледало Копче Затворање Шминка Носителот Патување Кожа Козметичка Торбичка За Жени Девојки

Мини Кармин Случај Шарени Цветни Модел Кармин Организатор Со Огледало Копче Затворање Шминка Носителот Патување Кожа Козметичка

 
DEN 1451.20

Количината на стоката
Това е достапна

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и многу мека на допир Текстурата на кожата не само што изгледа елегантно, туку го продолжува работниот век и не е лесно оштетена. Лесно за чистење, само избришете го со хартиена крпа. МИНИ ПРЕНОСЛИВА ГОЛЕМИНА : овој организатор на кармин има димензии 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 инчи, што е многу мало за да се фрли во чантата или торбата и да се направи карминот да остане на едно место. На овој начин не треба да го барате вашиот кармин насекаде. Малата големина е погодна за носење кога патувате. ВГРАДЕНО ВНАТРЕШНО ОГЛЕДАЛО : Доаѓа со мало огледало, погодно за шминкање во секое време и насекаде. Не треба да ги носите огледалото и карминот одделно, можете да ги комбинирате двете заедно. Само извадете ја оваа мала кутија, лесно можете да се шминкате гледајќи во вграденото огледало. УБАВА И ПРАКТИЧНА : оваа футрола за кармин може да собере три кармини. По тестирањето, чувањето кармин кој подолг од 7 см нема лесно да се лизне. Исто така, бравата за складирање спречува лизгање на кармините. Модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, извонредни и мали стилови, едноставен и стилски дизајн на сечење, покажува повеќе женска креативност и различно. СОВРШЕН ПОДАРОК : оваа мала козметичка торба за складирање е мал подарок за себе и направете се повеќе деликатни. Овој организатор на шминка, совршен како корисен подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, сестри и ќерки. Може да собере многу прилики, како што се патување, одење на забави, шопинг, состаноци итн. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана.Секоја Жена Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата