• Со попуст
  • Неодамнешно
Двоен Носат Престој Во Место Мат Прав Основа-6Н2 Тартуфи -.42 мл / 12 г

Двоен Носат Престој Во Место Мат Прав Основа-6Н2 Тартуфи -.42 мл / 12 г

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сенка : 6Н2 Тартуфи тоа е и подлога и прашок за поставување, со 12-часовно носење. Разновидната формула е свиленкаста мека, бестежинска, беспрекорна. Го намалува изгледот на порите. Контролира масло и сјај до 12 часа. Останува боја вистина. Отпорен на пот и влажност. Покриеност : Чиста До Целосна. Двоен Носат Престој Во Место Мат Прав Основа-6Н2 Тартуфи -.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата