• Со попуст
  • Неодамнешно
UXZDX Мини Овлажнител Пренослив Дифузор Арома Есенцијално Масло Дифузор Нанометар Атомизација Шарени Светла Овлажнител На Возилото

UXZDX Мини Овлажнител Пренослив Дифузор Арома Есенцијално Масло Дифузор Нанометар Атомизација Шарени Светла Овлажнител На Возилото

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Единечна нето тежина : 165гр капацитет на резервоарот За Вода : 310мл. Материјал : АБС/ПП/објект/силикон. Функција : филтрација на воздухот, атомизација, навлажнување. Апликација : канцеларија, автомобил, дневна соба и спална соба. Големина на производот : 72*72*153мм. единечна нето тежина : 165гр. капацитет на резервоарот За Вода : 310мл.Материјал : АБС/ПП/објект/силикон.Функција : филтрација на воздухот, атомизација, навлажнување.Апликација : канцеларија, автомобил, дневна соба и спална соба.Име на производ : струја На Осветлување На Овлажнител : 150махработен напон : DC5.0 V/1аспреј количина : 45 до 50 ml/hservice моќност : 2воперативна струја : 200-420меинпут : DC5.0 V / 1 a Timing : 6 часовиинтервален спреј : 12 часовивлажнителот е исклучен ноќе за да се постигне сон без нарушувања, што е многу корисно за вашето бебе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата