• Со попуст
  • Неодамнешно
ЗЕНГЧАНГ Поттикне Печатени Покритие-Поттикне Хартија Бела Случај За Поттикне Хартија Бела 4/3/2/1 Покрие Со Спиење/Будење &засилувач; Рака ремен&засилувач;Стојат

ЗЕНГЧАНГ Поттикне Печатени Покритие-Поттикне Хартија Бела Случај За Поттикне Хартија Бела 4/3/2/1 Покрие Со Спиење/Будење &засилувач;

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

●Совршено вклопување : генијално дизајнираниот заштитен капак совршено ќе се вклопи со Поттикне, обезбедувајќи цврсто интегрирана заштита Поттикне Хартија Бела 4/3/2/1 (Одговара на сите Генерации На Хартија) само-не се применува за други модели. €Функција за заштита : заштитниот капак од микрофибер може да го заштити вашиот монитор од гребнатини. Добрата функција за заштита може да го намали случајното оштетување на поттикнувањето, дури и ако случајно се испушти или испрска. ●Лесен материјал● : најтенката и најлесната кожна кутија што ја создадовме за Поттикнување. Ви овозможува удобно читање со часови, а лесниот заштитен капак нема да изврши притисок врз вашиот зглоб. ●Ексклузивно прилагодување● : Ако имате слика што ви се допаѓа и сакате да ја направите сликата на насловната страница на заштитната обвивка на поттикне. Ве молиме, не двоумете се да ми го испратите моделот на поттикне и вашата слика, и јас ќе направам уникатен заштитен случај за вас. ●Паметен Случај : Отворете и затворете како книга, разбудете го Поттикнувањето или ставете го на работа или спиење. €Нова облека Kindle е : исклучителниот изглед ги тера луѓето да блеснат. Мислам дека вашиот поттикне ќе се заљуби во овој извонреден нов фустан. Однеси го дома наскоро. Совети : пред купување, ве молиме внимателно проверете ја табелата за идентификација на моделот на сликата за да избегнете грешки при купувањето.Ексклузивна приспособена услуга, дали сакате да имате уникатна и ексклузивна заштитна обвивка за поттикнување? Јас ќе ви помогнам да ја реализирате оваа желба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата