• Со попуст
  • Неодамнешно
Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Netgear AC810 Protector Film, Ултра јасен и флексибилен филм за заштита на екранот FX

Заштитник на екранот Atfolix компатибилен со Netgear AC810 Protector Film, Ултра јасен и флексибилен филм за заштита на екранот FX

 
DEN 443.20

Количината на стоката
Това е достапна

Заштита на целосна област - Филмот за заштитник го покрива дисплејот до работ - особено за заоблените екрани Флексибилно, апсорбирање на шок, најдобар допир и чувство, лесна инсталација - сè до работ. Филмот FX-Actiflex заштитник компатибилен со Netgear AC810 ги комбинира скоро сите позитивни својства во еден производ. Потекнувајќи од нашата докажана чиста чиста FX, овој заштитник на екранот го надминува својот претходник во многу аспекти : независно исчезнување на воздушните меурчиња (48-72 ч) и загарантирана лесна инсталација. Највисока адхезија на заоблени стакло и керамички површини. Абсорбирање на шок (анти-шок)-Олеофобична обвивка против отпечатоци од прсти-кристално чиста површина. Додаток@Folix - Направено во Германија *** Материјал за само -лекување : Полични повреди се затворени сами. Дури и повредениот лепило слој „се влева“ назад во нејзината оригинална форма по некое време . најсилна лепење на работ - филмот за заштита на екранот го штити дисплејот скоро 100% . Може да се монтира без меур со суво монтирање. Без остаток отстранлив. Заштита на целосна област - Филмот за заштитник го покрива дисплејот до работ - особено за заоблените екрани. Флексибилно, апсорбирање на шок, најдобар допир и чувство, лесна инсталација - сè до работ. Филмот FX-Actiflex заштитник компатибилен со Netgear AC810 ги комбинира скоро сите позитивни својства во еден производ. Потекнувајќи од нашата докажана чиста чиста FX, овој заштитник на екранот го надминува својот претходник во многу аспекти : независно исчезнување на воздушните меурчиња (48-72 ч) и загарантирана лесна инсталација. Највисока адхезија на заоблени стакло и керамички површини. Абсорбирање на шок (анти-шок)-Олеофобична обвивка против отпечатоци од прсти-кристално чиста површина. Додаток@Folix - Направено во Германија *** Материјал за само -лекување : Полични повреди се затворени сами. Дури и повредениот лепило слој „се влева“ назад во нејзината оригинална форма по некое време . најсилна лепење на работ - филмот за заштита на екранот го штити дисплејот скоро 100% . Може да се монтира без меур со суво монтирање. Без остаток отстранлив. Заштитник на екранот FX-Actiflex од Atfolix, идеален за заоблени дисплеи, компатибилен со Netgear AC810 Најдобриот заштитник на екранот што некогаш сме го развиле : - Највисока мазност- Највисока адхезија на стакло и керамика (не е соодветна за пластични површини)- анти-шок : апсорпција на шок : - Помаза за отпечатоци од анти-прсти- Најдобар изглед и чувство за стаклено искуство со допир- површина за само-лекување и лепило-слој- суво монтирање и резициониран- воздушните меури исчезнуваат по 48-72 часа на сопствената адхезија на површини и заокружување на флексибилниот флексибилен премиум филм е особено погоден за особено погодно за особено погодно за особено погодно за фил криви прикази и идеално прилагодени каде се потребни особено високи острини на приказ и максимална заштита.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата