• Со попуст
  • Неодамнешно
Августин 3 ПАРЧИЊА Вратоврска Боја Пластична Покривка За Маса Хипи Чаршав за Еднократна Употреба Покривка за Маса За Забава Од 60 тите Шарени Вител Покривка За Маса

Августин 3 ПАРЧИЊА Вратоврска Боја Пластична Покривка За Маса Хипи Чаршав за Еднократна Употреба Покривка за Маса За Забава Од 60

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зачудувачка шема на боја за вратоврска : пластичните чаршафи за боја за вратоврска се полни со прекрасни виножитни вител, а богатите бои ќе ја направат трпезариската маса особено шармантна; вратете ги убавите спомени со шарени пластични чаршафи за забави со хипи и 60-ти и настани за јадење Идеална големина : со димензии 54 х 108 инчи, правоаголниот чаршав за забави е применлив за семејни маси со многу големини; капакот на масата за вител со виножито може да функционира и како реквизит за позадина и фотографии, а соодветната големина ќе ги задоволи вашите потреби. За семејна прослава : водоотпорните и отпорни на масло карактеристики на чаршавот со тематика хипи може да ви овозможат погодност при многу угостителски активности, како што се свадби, тушеви за бебиња, роденденски забави, забави со виножито и разни празнични прослави, заштитувајќи ја масата од дамки. Користете со доверба : атрактивната боја може да се одржува долго време, и не е лесно да се избледи кога се користи; цврстиот пластичен чаршав од 60-тите е издржлив и нема лесно да се кине, така што ќе можете да го користите со доверба. За да ги забавувате гостите : прекрасните вител виножито несомнено ќе ги импресионираат гостите; пластичните чаршафи за боја за вратоврска се совршени за рестораните да ги користат во специјални прилики како што се карневалите за да создадат празнична и радосна атмосфера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата