• Со попуст
  • Неодамнешно
Хазет 900-36 Приклучоци

Хазет 900-36 Приклучоци

 
DEN 444.80

Количината на стоката
Това е достапна

Гаранцијата на производителот не може да се примени Површина : хромирана/полирана. Стандарди : ДИН 3124, Исо 2725-1. Клуч големина : 36. Компанијата ХАЗЕТ е основана во 1868 година од Херман Зервер. Брендот "ХАЗЕТ" ги има своите корени во иницијалите на основачот, Х На Херман, З На Зервер. ХАЗЕТ е во семејна сопственост веќе пет генерации. Употреба на најсовремена технологија во алатката ХАЗЕТ и фалсификување умре изградба. Податоците за мелење директно се пренесуваат преку CAD/CAM интерфејс до машина за глодање со голема брзина (HSC) чие вретено ги меле контурите на фалсификување во тврдиот метал на новата матрица со најголема прецизност и со брзина од 42.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата