• Со попуст
  • Неодамнешно
LJMXG Торба За Камера Торба За Рамо Торба За Чување Торба За Чување Професионална Торба За Фотографирање Ранец За Фотоапарати

LJMXG Торба За Камера Торба За Рамо Торба За Чување Торба За Чување Професионална Торба За Фотографирање Ранец За Фотоапарати

 
DEN 1336.00

Количината на стоката
Това е достапна

Екстра голема торба за камера, компактна Издржлива конструкција на платно. Заштитете ја камерата од оштетување, прашина и гребнатини. Многу простор и џебови за чување на вашите додатоци и телефон. Внатрешни димензии( L x w x H) : 160 X80 X110mm. Екстра голема торба за камера, компактна.Издржлива конструкција на платно.Заштитете ја камерата од оштетување, прашина и гребнатини многу простор и џебови за складирање на додатоците и телефонот.Внатрешни димензии( L x w x H) : 160 X80 X110mm External Димензии( L x W x H) : 170 x 10 x 13mmmmaterial : полиестер пакетот вклучува : 1x камера bagnotes : 1 : ве Молиме изберете дали ќе купите или не според големината на камерата за да избегнете непотребни проблеми. Ако ви требаат нашите препорачани производи, оставете порака, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро, ви благодарам2 : овој производ е земен во натура, што е во согласност со сликата. Предметите во сликите се украси и не се вклучени3 : постои мала грешка во големината, ве молам простете ми.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата