• Со попуст
  • Неодамнешно
[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic 2 Pro/Zoom Genuine ESC Board Module/Flex Flat Ribbon Cable резервни делови за DJI Mavic 2 Pro/Zoom Заменска замена на поправката

[Додатоци за беспилотни летала] Додатоци за беспилотни летала за DJI Mavic 2 Pro/Zoom Genuine ESC Board Module/Flex Flat Ribbon Cable

 
DEN 1407.68

Количината на стоката
Това е достапна

Користејќи висококвалитетни материјали, стабилни електронски перформанси, долг живот, заштеда на електрична енергија, погодно подоцнежно одржување, заштеда на енергија и заштита на животната средина Структурата на колото е чувствителна, контролниот сигнал на таблата за контрола на летот е совршено трансформиран во големината на струјата, а директната струја е совршено претворена во наизменична струја за да ја контролира брзината на моторот. Добра електронска изведба, дајте целосна игра на операцијата на мостот на моторот и батеријата, а сигналот не е лесно да се наруши. Оригинални и тестирани во добра состојба, 100% работа!. Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба. Користејќи висококвалитетни материјали, стабилни електронски перформанси, долг живот, заштеда на електрична енергија, погодно подоцнежно одржување, заштеда на енергија и заштита на животната средина. Структурата на колото е чувствителна, контролниот сигнал на таблата за контрола на летот е совршено трансформиран во големината на струјата, а директната струја е совршено претворена во наизменична струја за да ја контролира брзината на моторот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата