• Со попуст
  • Неодамнешно
Мејјуџу 2 Парчиња Кујна Висечка Корпа Пренослива Прилагодлива Прицврстувачка Кујнска Мијалник Чешма За Чување Корпа За Одвод На Лавици Држач За Сунѓер

Мејјуџу 2 Парчиња Кујна Висечка Корпа Пренослива Прилагодлива Прицврстувачка Кујнска Мијалник Чешма За Чување Корпа За Одвод На Лавици

 
DEN 143.68

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетни материјали : корпата за мијалник е изработена од еколошка пвц пластика, нетоксична, безбедна за употреба, Диво Користете : корпа За одвод На Овошје и зеленчук, корпа за складирање сунѓер за чистење кујна, корпа за складирање сапун во бања, корпа за привремено одвод на садови, едноставна корпа за ѓубре во мијалник. Wdjustable Ремен : Овие ремени му помагаат на држачот да не падне или раскине лесно и да не се лизга по целиот мијалник или шалтер.можете да го закачите на славината и да ја прилагодите должината на ременот како што сакате. Заштеда на простор : совршен забавен и практичен начин за организирање на вашиот работен простор, бања и кујна,можете да го ставите исчистениот сунѓер во корпата, повеќе да не треба рачно да ја сушите водата од сунѓер, а корпата ќе ви помогне да ја исцедите.Совршен за дом, апартмани, станови, студентски домови, R и кампери. Пакет : можете да добиете прилагодлив држач за виси мијалник, кој може да се користи во кујната и бањата. Држачот за сунѓер за мијалник може да се закачи во кујната или бањата за складирање сунѓери, четки за заби, крпи за садови, жилети итн. од протекување во шупливото дно. Таа има дупки за одвод за санитарно сушење, што не е лесно да се одгледуваат бактерии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата