• Со попуст
  • Неодамнешно
BNEGUV 10SET MY2NJ Серпентина DPDT Електромагнетна Моќност Реле Со Приклучок База, 8 Pin DC/AC 12V 24V 36V 110V 220V 380V

BNEGUV 10SET MY2NJ Серпентина DPDT Електромагнетна Моќност Реле Со Приклучок База, 8 Pin DC/AC 12V 24V 36V 110V 220V 380V

 
DEN 856.16

Количината на стоката
Това е достапна

Содржина на пакетот : 10 x штекер за реле За напојување; модел : my2n-j; главна боја : црна. Пин количина : 8; Монтажа Железнички Тип : 35 мм ДИН железнички. Вкупна големина(прибл. ) : 75 х 22 х 66мм/3 " х 0. име на производ : моќ реле W приклучок.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата