• Со попуст
  • Неодамнешно
2 парчиња Камера Топла Чевли Покритие Топла Чевли Заштитник Од Алуминиумска Легура Материјал Сива со Сива Х Одговара За Fujifilm Gfx Fuji X Камера

2 парчиња Камера Топла Чевли Покритие Топла Чевли Заштитник Од Алуминиумска Легура Материјал Сива со Сива Х Одговара За Fujifilm Gfx Fuji X Камера

 
DEN 188.80

Количината на стоката
Това е достапна

? Изработен Од Врвен Материјал Од Алуминиумска Легура, големина од 1,9*1,4 см Мал, Пренослив, Издржлив. ? Лесен за инсталирање, одговара на повеќето фуџи камери и останува ненаметлив. ? Го штити вашиот топол чевел подалеку од гребнатини, отпечатоци од прсти, прашина, влага и оксидација. ? Пакетот вклучува 2 парчиња капак за топла чевли на камерата и 2 анти-изгубени ремени за капачето на објективот на фотоапаратот. ? Ако имате било каков проблем со овој производ или употреба трага, само прашајте за услуги на клиентите!!. На Вашата Прекрасна Камера И Треба Заштитник!!! Определување на производот : Напреден Дизајн : ова капаче за заштита на капакот на топла чевли има фуџи Xdesign.It ќе го направи вашиот фотоапарат поскапоцен и вреден. Висок Квалитет : : ) капачето за заштита на капакот на топла чевли е изработено Од Врвен Материјал Од Легура на Алуминиум, со големина од 1,9*1,4 см,што е издржливо, мало, витко и преносливо. Лесен за употреба : : ) капачето за заштита на капакот за топла чевли е навистина лесно за инсталирање. : ) Ќе одговара на повеќето топли чевли На фуџи камерата, додека остануваат цврсти и цврсти. Корисно и добро за вашиот фотоапарат топла чевли : : ) Користењето на капачето за заштита на капакот за топла чевли може подобро да го заштити вашиот топол чевел.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата