• Со попуст
  • Неодамнешно
Среќен дневен Пакет од 4 Моден Дизајн Пренослива Мулти-Функционална Торба За Шминка Торба Козметичка Торбичка Тоалет За Патување Носење Чанта

Среќен дневен Пакет од 4 Моден Дизајн Пренослива Мулти-Функционална Торба За Шминка Торба Козметичка Торбичка Тоалет За Патување Носење Чанта

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетниот комплет за космички кеси ви нуди различни торби во боја за да ги организирате вашите најважни работи за убавина или други предмети уредно на место Сите кеси се водоотпорни што е добро за чување влажни предмети кога патувате на плажа или на море. Овој комплет кеси е лесен за носење и соодветна големина што треба да се стави во куфер за патување. Издржливиот материјал издржува секојдневно абење. Големина(Lx W) : 7,5 x 5,7 инчи. Мала тежина и лесна за носење. Овој висококвалитетен комплет за космички кеси е мултифункционален и ви нуди различни чанти за уредно организирање на вашите најважни работи за убавина и предмети за секојдневна употреба. Тие се одлични подароци за вас и вашите пријатели!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата