• Со попуст
  • Неодамнешно
Сара-у ДЦ 12в 3-Пин 60х60х15мм КОМПЈУТЕР Компјутерски Процесор Систем Ракав-Лого Ладење Вентилатор 6015

Сара-у ДЦ 12в 3-Пин 60х60х15мм КОМПЈУТЕР Компјутерски Процесор Систем Ракав-Лого Ладење Вентилатор 6015

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

● 60 х 60 х 15мм 12в 3-пински вентилатор за ладење без четки за куќиште за компјутер ●Вентилаторот на куќиштето е едноставен за инсталирање и помага да се заштити ВАШИОТ ПРОЦЕСОР. ● 23dba (при номинален напон и нула притисок, измерен од 1 метар на страна) е ниско потпевнување во нормална канцеларија. Овој вентилатор без четки од 12 волти е тивок и се поврзува со вашата матична плоча преку 3-пински Молекс конектор (Проверете ја документацијата на вашата матична плоча за да бидете сигурни дека го имате заглавието за поврзување на овој кабел). Fansубителите на лежиштата на ракавите се ограничени на хоризонтална ориентација на вратилото за да се спречи истекување на маслото. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.60 х 60 х 15мм 12в 3-пински вентилатор за ладење без четки за куќиште за компјутер.Вентилаторот на куќиштето е едноставен за инсталирање и помага да се заштити ВАШИОТ ПРОЦЕСОР. 23d BA (при номинален напон и нула притисок, измерен од 1 метар на страна) е ниско потпевнување во нормална канцеларија.Овој вентилатор без четки од 12 волти е тивок и се поврзува со вашата матична плоча преку 3-пински Молекс конектор (Проверете ја документацијата на матичната плоча за да бидете сигурни дека го имате заглавието за поврзување на овој кабел).Вентилаторите на лежиштата на ракавите се ограничени на хоризонтална ориентација на вратилото за да се спречи истекување на маслото. 3-Пински вентилатор за ладење на конекторот за десктоп компјутер, го одржува компјутерот да работи добро.Помогнете да го истуркате топлиот воздух од вашиот компјутер кога ќе го монтирате на задната страна или ќе нацртате свеж воздух ако го монтирате на предниот дел од case.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата