• Со попуст
  • Неодамнешно
Унија Жилети СР3 Директно Работ Брич Со Мазна Црна Рачка

Унија Жилети СР3 Директно Работ Брич Со Мазна Црна Рачка

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поблиску, почисто бричење Преклопен дизајн погодно се преклопува за заштита на сечилото. Мазната рачка совршено се вклопува во вашата дланка. Постигнете ја берберницата погледнете дома. Постојаното сечило од нерѓосувачки челик гарантирано ќе трае.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата